O nas

i-BRA sp. z o.o. – Biuro Rachunkowe Szczecin

         Jako Biuro Rachunkowe i-BRA chcemy zrozumieć, jakie mają Państwo prawdziwe potrzeby biznesowe
i wspólnie ukształtować współpracę tak, aby rzetelne informacje uzyskane od Nas pozwoliły osiągać cele, które Państwo sobie wyznaczają.

         Oferujemy usługi w zakresie księgowości, prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów,  doradztwa - optymalizacji podatkowej, obsługi kadr i płac oraz wykonywania studia analiz finansowych. Wspieramy naszych Klientów wiedzą i bogatym doświadczeniem, które jest poparte starannym wykształceniem.

           Specjalizujemy się w rozliczaniu wielu branż w tym np.: firm transportowych, przedsiębiorstw produkcjono-handlowych, sklepów wielko i małopowierzchniowych typu Inter-Marche czy Żabka, prywatnych szkół i przedszkoli, księgowości fundacji i stowarzyszeń, firm remontowo-usługowych czy wolnych zawodów lekarzy, prawników i artystów.

"W nasze plany wpisany jest ciągły rozwój. Dołożymy wszelkich starań, by i-BRA Biuro Rachunkowe było postrzegane jako partner, łączący zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu z uczciwością i wzajemnym szacunkiem. Naszym celem nadrzędnym jest stały wzrost i finansowe bezpieczeństwo naszych klientów."

Patryk Wojtkowski prezes i-BRA sp. z o.o.

Pragniemy zaproponować Państwu innowacyjną formę świadczenia usług księgowych łącząc działalność tradycyjnego biura rachunkowego z wygodą księgowości on-line. Wierzymy, że w ten sposób wpisujmy się w księgowość jutra...

Jednocześnie chcemy zaakcentować, że nasze biuro nie jest wyłączne wirtualną działalnością.

Nie rezygnujemy z kontaktu osobistego, z rozmów i konsultacji z klientem. Posiadamy Biuro w Szczecinie przy ul. Jana Długosza 5/3.