Usługi

Dzięki już wieloletniej obecności na polskim rynku, udało nam się poznać potrzeby oraz oczekiwania biznesowe przedsiębiorstw z każdej branży - od przemysłowej po oświatę. Usługi świadczone przez Biuro Rachunkowe i-BRA łączą w sobie tradycyjne rozwiązania z tymi nowoczesnymi. Równie doskonale radzimy sobie z przygotowywaniem dokumentów finansowych na arkuszach papieru, co dokumentów pracowniczych w formie elektronicznej.

Głównym przedmiotem działalności Biura Rachunkowego i-BRA jest oczywiście księgowość oraz kadry i płace. Dostosowujemy prowadzone prace do rodzaju oraz wielkości przedsiębiorstwa, aby zawsze zapewnić najkorzystniejsze rozwiązania. Ponadto, świadczymy usługi w zakresie fakturowania, przygotowując faktury nawet w językach obcych.

Nasze biuro księgowe specjalizuje się również w doradztwie biznesowym. Kreatywnie podchodzimy do każdego problemu, kierując się własną, bogatą wiedzą oraz zdobytym przez lata doświadczeniem. Na bieżąco śledzimy wiadomości z różnych branż, aby móc zawsze zapewnić aktualne informacje naszym Klientom. Zapewniamy również kompleksowe wsparcie podczas zakładania nowej działalności gospodarczej - przygotujemy niezbędne dokumenty i wnioski oraz wskażemy na co należy w szczególności zwrócić uwagę.