Fakturowanie

Biuro Rachunkowe i-BRA przy współpracy z FAKTUROWNIA.PL oferuje Państwu profesjonalne narzędzie do wystawiania faktur i e-faktur. Własne szablony z możliwością dołączenia logotypu, monitoring płatności, wszystkie typy faktur zgodne z najnowszym rozporządzeniem, powiadomienia i wezwania do zapłaty.

Łatwa obsługa

Obsługa aplikacji jest intuicyjna i nie stanowi trudności. Program automatycznie wylicza kwoty VAT, pobiera dane Państwa Klientów, a także umożliwia wybór produktów wcześniej wprowadzonych do listy produktów i usług, pozwala na natychmiastowy wydruk faktury lub wysłanie drogą e-mailową.

Obfitość opcji

Program umożliwia Państwu wystawienie i edycję niezbędnych dokumentów sprzedaży m.in. faktury VAT, zaliczkowa, marża, proforma, korygująca, rachunki, paragony. Aplikacja daje możliwość wystawienia faktury w walucie obcej.

Monitoring płatności

Aplikacja zawiadamia o statusie faktury, dzięki czemu mają Państwo możliwość stałego monitoringu standingu finansowego firmu. W sytuacji nieopłacenia faktury przez Kontrahenta mogą Państwo wysłać za pośrednictwem aplikacji przypomnienie lub wezwanie do zapłaty.

Mobilność

Aplikacja dostępna jest dla Klientów Biura Rachunkowego Szczecin i-BRA - po zalogowaniu się na portalu, a także za pośrednictwem aplikacji mobilnej dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem android oraz IOS.